Beyaz Yazı Tahtaları

 

Beyaz yazı tahtaları yazı tahtası yüzeyinin beyaz renk tonunda üretimesiyle oluşturulur. Beyaz yazı tahtasına yazı tahtası kalemi ile yazılır.

Beyaz yazı tahtaları 3 farklı beyaz yazı tahtası yüzeyi ile üretilir. Bunlar;

 

Laminat Beyaz Yazı Tahtası

Laminat beyaz yazı tahtası yüzeyi ahşap muadili formika yüzeyden oluşmaktadır. Pratik ve ekonomik beyaz yazı tahtası çeşitidir. Manyetik özelliği yoktur ve ışık alan ortamda paralama yapabilmektedir.

Çelik Manyetik Beyaz Yazı Tahtası

Çelik manyetik beyaz yazı tahtası yüzeyi çelik sac üzerine beyaz boyanın uygulanması ile oluşturulmuş ekonomik fiyatlı yazı tahtası çeşitidir. Manyetik özelliği vardır ancak şeker beyaz renk tonundan dolayı ışık alan ortamda parlama yapabilmektedir.

Seramik Emaye Beyaz Yazı Tahtası

Seramik emaye beyaz yazı tahtası yüzeyi çelik sacın 800 derecede emaye kimyasallarının kullanılarak seramik kaplama uygulandığı beyaz yazı tahtası çeşitidir. Uzun ömürlü yazı tahtası çeşiti olup, yarı mat beyaz renk tonundan dolayı ışık alan ortamda beyaz yüzeyin parlama yapma ihtimali minimuma indirgenmiştir.

Beyaz Yazı Tahtası Çeşitleri

İhtiyacınız olan beyaz yazı tahtası çeşitlerini ve ölçülerini aşağıdaki beyaz yazı tahtası ürünleri arasından bulup beyaz yazı tahtası resmi üzerine tıklayarak daha detaylı bilgi alabilir ve online satın alabilirsiniz.

Beyaz Yazı Tahtası Fiyatları

Beyaz yazı tahtası fiyatları, yazı tahtasının ölçüsüne ve yüzey kalitesine göre değişiklik göstermektedir. İlgilendiğiniz ölçü ve model beyaz yazı tahtası resmine tıklayarak yazı tahtası ürün detayına girebilir, perakende satın alacaksanız satın al butonuna tıklayarak beyaz yazı tahtası fiyatını görebilir ve satın alabilirsiniz. Beyaz yazı tahtasını toplu alım yapacaksanız ise beyaz yazı tahtası fiyat teklifi almak için, ürün detay içerisinde yer alan teklif formunu doldurabilirsiniz.

Bize Yazın

Mesajlarınızı bize iletin. Size en kısa zamanda dönüş yapacağız.

Okunmuyor mu? Metni değiştir. captcha txt
0

Arama kelimenizi yazın ve Enter'e basın