Beyaz Cam Yazı Tahtası

Cam Yazı Tahtaları

Cam yazı tahtası cam ürünün yazı tahtası olarak kullanılmak üzere özel üretilmiş halidir. Şık ve estetik bir yapıya sahip olması dışında uzun ömürlü olması cam yazı tahtasını son yıllarda ön plana çıkaran diğer bir unsurdur. Cam yazı tahtaları tüm yazı tahtası kalemleri ile kullanabileceğiniz ve üzerinde iz veya leke kalmayan yazı tahtası türüdür.

Cam yazı tahtası özellikle ofis ve toplantı salonları için oldukça şık, modern ve kullanışlı bir görsellik oluşturmaktadır. Cam yazı tahtası aynı zamanda temizliği oldukça kolay olan ve periyodik temizliğini cama zarar vermeyen her türlü kimyasal da dahil olmak üzere sıvılarla yapabilirsiniz.

Cam yazı tahtaları manyetik ve manyetik olmayan olarak ikiye ayrılır.

Cam Yazı Tahtası Çeşitleri

Manyetik Cam Yazı Tahtası

Manyetik cam yazı tahtalarının arka kısmında güçlü mıknatısların cam yüzeyini tutabileceği çelik levha mevcuttur. Arkasında yer alan bu çelik levha aynı zamanda cam yazı tahtasının esnemesini de engeller. Bu sayede cam yazı tahtası hem montajı açısından hemde yoğun darbe sonrası kırılma durumunda güvenli bir yapı sunmaktadır.

Standart Cam Yazı Tahtası

Manyetik olmayan cam yazı tahtaları ise duvara dört köşesinden kendi vida ve dübelleri ile kurulum yapılabilen yazı tahtası özelliğindedir. Cam yüzey arkasında herhangi bir nesne yoktur.

Cam Yazı Tahtası Fiyatları

Cam yazı tahtası fiyatları ürünün ölçüsüne, manyetik özellikli olup olmamasına ve cam yazı tahtasının rengine göre değişiklik göstermektedir. Ürün ölçüleri standart olup ancak toplu alım taleplerine farklı ölçülerde cam yazı tahtası fiyatlandırması yapılabilmektedir.

Fiyatlar
Bize Yazın

Mesajlarınızı bize iletin. Size en kısa zamanda dönüş yapacağız.

Okunmuyor mu? Metni değiştir. captcha txt
0

Arama kelimenizi yazın ve Enter'e basın