Çerçevesiz Seramik Emaye Yazı Tahtası

Çerçevesiz Seramik Emaye Yüzey Yazı Tahtası

Seramik emaye yüzey çerçevesiz yazı tahtası özel teknikle üretilmiş yazı tahtaları içerisindeki en son ürün olup, çerçevesiz yapısı ile oldukça şık ve estetik bir üründür.  Yazı tahtası arkasında bulunan özel sistem sayesinde duvardan yaklaşık 3-4 cm çıkıntılı şekilde durmaktadır. Yazı tahtası çevresinde estetiği bozacak vida deliği veya çıkıntı bulunmamaktadır.

Yazı tahtası yüzeyi düz ve pürüzsüz olup yarı mat emaye yüzey sayesinde parlama yapmaz ve projeksiyon yansıtmasına uygundur. Çelik seramik emaye yüzey aynı zamanda deforme olmaya ve yıpranmaya karşın oldukça dayanıklıdır. Çerçevesiz seramik emaye yazı tahtaları iki farklı yüzeyde üretilmektedir:

Çerçevesiz Beyaz Seramik Kaplama Emaye Yazı Tahtası

Yazı tahtası kalemi ile yazılan, yarı mat beyaz renk tonundadır. Parlama yapmaz ve projeksiyon yansıtmaya uygundur.

Çerçevesiz Siyah Seramik Kaplama Emaye Yazı Tahtası

Tebeşir veya su bazlı tahta kalemi ile kullanılan siyah yüzey (kara tahta).

Çerçevesiz Yazı Tahtası Fiyatları

Çerçevesiz seramik kaplama emaye yazı tahtası fiyatları, yazı tahtasının ölçüsüne göre değişiklik göstermektedir. İlgilendiğiniz ölçü ve model resmine tıklayarak yazı tahtası ürün detayına girebilir, perakende satın alacaksanız satınal butonuna tıklayarak çerçevesiz emaye yazı tahtası fiyatını görebilir ve satın alabilirsiniz. Toplu alım yapacaksanız ise ürün detay içerisinde yer alan teklif formunu doldurabilirsiniz.

Bize Yazın

Mesajlarınızı bize iletin. Size en kısa zamanda dönüş yapacağız.

Okunmuyor mu? Metni değiştir. captcha txt
0

Arama kelimenizi yazın ve Enter'e basın