duvara monte yazi tahtası

Duvara Monte Yazı Tahtaları

Duvara monte yazı tahtası duvara asılarak veya monte edilerek kullanılan yazı tahtası çeşididir. Okul ve ofis ortamlarında daha sık kullanılmakta olup, en çok kullanılan modeli tahta kalemi ile yazılabilen beyaz yazı tahtası’dır. Diğer duvar tipi modeller ise tebeşir ile yazılan yeşil, mavi ve siyah (kara tahta) duvara monte yazı tahtası’dır. Duvara monte yazı tahtası’nın yazı yazılacak yüzü 3 farklı yüzey kalitesinde üretilmektedir. Duvara monte yazı tahtaları laminat yüzey kalitesinde beyaz, siyah ve yeşil renkte üretilmekte, seramik emaye yazı tahtası ise beyaz, mavi, siyah ve yeşil renkte üretilmekte, manyetik sac yüzey yazı tahtası ise sadece beyaz renkte üretilmektedir.

Standart ölçü duvara monte yazı tahtaları aşağıdaki gibi listelenmiş olup toplu alım taleplerinde özel ara ölçü olarak ta talebinize göre üretilebilmektedir.

Duvara Monte Yazı Tahtası Fiyatları

Duvara monte yazı tahtası fiyatları yazı tahtası çeşitinin yüzey kalitesine ve yüzey rengine göre fiyatlandırılmaktadır. En uygun fiyatlı yani en ucuz tabir edilen duvar tipi yazı tahtaları laminat yüzey olan modellerdir. Fiyatı biraz daha yüksek olan aynı zamanda manyetik özelliği olan manyetik yazı tahtaları ise ikinci sırada gelmektedir fiyat açısından. Emaye yazı tahtaları ise en yüksek fiyatlı klasik yazı tahtası çeşitidir. Seramik yüzey emaye ürünlerin fiyatının yüksek olmasının bir sebebi de emaye yazı tahtası yüzeyinin ithal olup sadece birkaç ülkede yüksek teknolojide ve kalitede üretiliyor olmasıdır. Yarı mat renk tonu çizilmeye karşı dirençli olması emaye yazı tahtasının fiyatını yüksek yapan başka bir unsurdur.

İhtiyacınız olan yazı tahtasını seçtikten sonra ürün detay içerisine girerek toplu alım teklif formunu doldurabilir veya perakende satın alacaksanız ise satınal butonuna tıklayarak istediğiniz ürünü online kredi kartı ile veya havale/eft yoluyla satın alabilirsiniz.

Fiyatlar
Bize Yazın

Mesajlarınızı bize iletin. Size en kısa zamanda dönüş yapacağız.

Okunmuyor mu? Metni değiştir. captcha txt
0

Arama kelimenizi yazın ve Enter'e basın