duvara monte yazi tahtalari

Duvara Monte Yazı Tahtası

Duvara monte yazı tahtası duvara asılarak kullanılan yazı tahtası çeşididir. Okul ve ofis ortamlarında daha sık kullanılmakta olup, en çok kullanılan modeli yazı tahtası kalemi ile yazılabilen beyaz yazı tahtası’dır. Duvara monte yazı tahtasının yazı yazılacak yüzü 3 farklı yüzey kalitesinde üretilmektedir.

Laminat Yüzey Duvara Monte Yazı Tahtası

Ekonomik fiyatı ve yazı yazıp silmedeki yüksek performansı ile en çok terci edilen duvara monte yazı tahtası çeşididir. Hammadde olarak ağaç ürünleri kullanıldığı için manyetik özelliğe sahip değildir. Yazı tahtası yüzeyi ışığın yüksek olduğu ortamlarda parlama yapabilmektedir.

Manyetik Çelik Sac Yüzey Duvara Monte Yazı Tahtası

Sac levha üzerinin boyanmış halidir. Yazı yazıp silmeye elverişli olup mıknatıslı ürünleri yazı tahtası yüzeyine tutturabilirsiniz. Ancak yüzey boyalı olduğu için  çizilmeye karşın dayanıklı değildir.

Seramik Emaye Yüzey Duvara Monte Yazı Tahtası

En kullanışlı yazı tahtası çeşidi olup, yarı mat renk tonundan dolayı parlama yapmaz. Projeksiyon yansıtılabilir özelliğe sahiptir. Emaye yüzey çizilmelere ve zaman içerisinde deforme olmaya karşın oldukça dayanıklıdır. Emaye yazı tahtası yüzeyi 50 sene garantiye sahiptir.

Bize Yazın

Mesajlarınızı bize iletin. Size en kısa zamanda dönüş yapacağız.

Okunmuyor mu? Metni değiştir. captcha txt
0

Arama kelimenizi yazın ve Enter'e basın