Emaye Yazı Tahtası

Emaye yazı tahtası çelik yazı tahtası yüzeyinin seramik emaye kaplama yapılması ile üretilmiş yazı yazı tahtası çeşitidir. Emaye yüzey yazı tahtasının en büyük özelliği uzun ömürlü olması ve kullanım süresince yoğun ortamlarda kullanıma uygun olmasıdır.

Emaye yazı tahtası yüzeyi yapısından dolayı kolayca çizilmez.

Yarı mat beyaz renkte olan emaye yazı tahtası parlama yapmaz aynı zamanda projeksiyon yansıtmasına uygundur.

Emaye yüzey yazı tahtasını su veya camsil gibi temizlik ürünleri ile rahatlıkla silebilirsiniz.

Tebeşirli olan yeşil- mavi ve siyah renk emaye yazı tahtalarında ise silme sonrası emaye yazı tahtası yüzeyinde tebeşir izi kalmaz.

Emaye Yazı Tahtası Çeşitleri

Aşağıda yer alan emaye yazı tahtalarından istediğiniz modeli ve ölçüyü seçerek resimin üstüne tıklayabilir ve ilgilendiğiniz emaye yazı tahtası ile ilgili daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Emaye Yazı Tahtası Fiyatları

Emaye yazı tahtası fiyatları, yazı tahtasının ölçüsüne ve modeline göre değişiklik göstermektedir. İlgilendiğiniz ölçü ve model emaye yazı tahtası resmine tıklayarak yazı tahtası ürün detayına girebilir, perakende satın alacaksanız satın al butonuna tıklayarak emaye yazı tahtası fiyatını görebilir ve satın alabilirsiniz. Emaye yazı tahtasını toplu alım yapacaksanız ise emaye yazı tahtası fiyat teklifi almak için, ürün detay içerisinde yer alan teklif formunu doldurabilirsiniz.

Bize Yazın

Mesajlarınızı bize iletin. Size en kısa zamanda dönüş yapacağız.

Okunmuyor mu? Metni değiştir. captcha txt
0

Arama kelimenizi yazın ve Enter'e basın