Sürgülü Raylı Emaye Yazı Tahtası

Sürgülü Raylı Seramik Kaplama Emaye Yazı Tahtası

Sürgülü yazı tahtaları geniş ve çoklu yazı tahtası alanına ihtiyacı olan kurumlar için üretilmiştir. Toplam üç adet yazı tahtasında oluşan sistemin ön tarafta yer alan iki yazı tahtası sağa ve sola hareketli olup, en arkadaki yazı tahtası ise boydan boya sabit yapıdadır. En kaliteli yüzey olan seramik emaye ile üretilmiş olan ürünümüzün yüzeyinde zaman içerisinde çizilme, bozulma veya erime gerçekleşmez. Yarı mat renk tonu sayesinde ışıkta yansıtma yapmaz ve projeksiyon perdesi yerine de kullanımı uygundur. Manyetik her türlü nesne sürgülü raylı yazı tahtası yüzeyine tutturulabilir.

Sürgülü yazı tahtası kasası ve sistem içerisindeki hareketli yazı tahtaları özel çekilmiş eloksallı alüminyum çerçeveden oluşmaktadır. Özel sürgü ve ray sistemi sayesinde ön taraftaki yazı tahtaları kolaylıkla hareket edebilmektedir.

Sürgülü yazı tahtası siparişe göre üretilmekte olup, dilerseniz yazı tahtaları tebeşirle yazılan siyah, yeşil veya mavi renklerde de üretilebilir. Aynı zamanda çizgili veya kareli olarakta üretilebilmektedir.

SÜRGÜLÜ YAZI TAHTASI FİYATLARI

Sürgülü seramik kaplama emaye yazı tahtası fiyatları, yazı tahtasının ölçüsüne göre değişiklik göstermektedir. İlgilendiğiniz ölçü ve model’in resmine tıklayarak ürün detayına girebilirsiniz. Perakende alım da satınal linine tıklayarak online satın alabilir veya toplu alım yapacaksanız ise ürün detay içerisinde yer alan teklif formunu doldurabilirsiniz.

Bize Yazın

Mesajlarınızı bize iletin. Size en kısa zamanda dönüş yapacağız.

Okunmuyor mu? Metni değiştir. captcha txt
0

Arama kelimenizi yazın ve Enter'e basın