Mobil Tekerlekli Seyyar Yazı Tahtası

Mobil Tekerlekli Seyyar Yazı Tahtası

Tekerlekli yazı tahtası seyyar özelliğe sahip olup, ikisi frenli dört tekerleği sayesinde istenilen yere rahatlıkla götürülebilmektedir. Mobil yazı tahtaları tek yüzlü ve çift yüzlü olarak üretilmektedir. Tek yüzlü olanların sadece bir yüzü yazı tahtası özelliğinde olup, yüzey kalitesine göre arka kısmı yağlı kağıt veya galvaniz ile kaplanmaktadır. Çift yüzlü olanların ise iki yüzü yazı tahtası özelliği taşımaktadır.

Seyyar mobil yazı tahtaları yüzey kalitesine göre beyaz, siyah, mavi ve yeşil yüzey renklerinde üretilmektedir. Beyaz seyyar mobil yazı tahtası dışındaki tüm yazı tahtaları tebeşir ile kullanılmakta olup, su bazlı tahta kalemi ile de kullanılmaktadır. Seramik emaye beyaz renkte olan seyyar mobil yazı tahtaları açık gri renk tonuna yakın olup projeksiyon yansıtmasına uygundur.

Mobil Tekerlekli Seyyar Yazı Tahtası Çeşitleri

Laminat Mobil Tekerlekli Yazı Tahtası

Yazı tahtası kısmı laminat yüzeyden oluşmaktadır. En ekonomik mobil yazı tahtası çeşitidir. Manyetik özellik yoktur, projeksiyon yansıtmaya uygun değildir ışıklı ortamda yansıma yapabilir.

Çelik Manyetik Mobil Tekerlekli Yazı Tahtası

Yazı tahtası kısmı çelik sac levhadan oluşmaktadır. Şeker beyaz renk tonundadır. Manyetik her nesne yazı tahtası üzerine tutturulabilir ancak projeksiyon yansıtmaya uygun değildir ışıklı ortamda yansıma yapabilir.

Seramik Emaye Manyetik Mobil Tekerlekli Yazı Tahtası

En kaliteli yazı tahtası çeşitidir. Seramik kaplama emaye yüzeydir. 50 sene yüzey garantisi mevcut olup, manyetik her nesne yazı tahtası yüzeyine tutturulabilir. Yarı mat renk tonunda olmasından dolayı yansıma yapmaz, projeksiyon yansıtmasına uygundur.

MOBİL TEKERLEKLİ SEYYAR YAZI TAHTASI FİYATLARI

Mobil seyyar tekerlekli yazı tahtası fiyatları yazı tahtasının yüzey kalitesine, rengine ve tek taraflı mı yok sa çift taraflı mı olduğuna göre değişiklik göstermektedir. Laminat ve beyaz renk olanları en uygun fiyatlı yazı tahtası çeşiti olup, yeşil ve siyah renk laminat olanların fiyatları daha yüksektir. Seyyar mobil yazı tahtasında fiyatı etkileyen bir diğer unsur ise yazı tahtası yüzeyinin kalitesidir. Laminat yüzey en uygun fiyatlı olup, bir üst fiyatta ise manyetik yazı tahtası gelmektedir. En yüksek yüzey kalitesindeki yazı tahtası fiyatı seramik emaye’dir.

İhtiyacınız olan yazı tahtasını seçtikten sonra ürün detay içerisine girerek toplu alım teklif formunu doldurabilir veya perakende satın alacaksanız ise satınal butonuna tıklayarak istediğiniz ürünü online kredi kartı ile veya havale/eft yoluyla satın alabilirsiniz.

Fiyatlar
Bize Yazın

Mesajlarınızı bize iletin. Size en kısa zamanda dönüş yapacağız.

Okunmuyor mu? Metni değiştir. captcha txt
0

Arama kelimenizi yazın ve Enter'e basın