Mobil Tekerlekli Seyyar Yazı Tahtası

Mobil Tekerlekli Seyyar Yazı Tahtası

Tekerlekli yazı tahtası seyyar özelliğe sahip olup, ikisi frenli dört tekerleği sayesinde istenilen yere rahatlıkla götürülebilmektedir. Mobil yazı tahtaları tek yüzlü ve çift yüzlü olarak üretilmektedir. Tek yüzlü tekerlekli yazı tahtalarının sadece bir yüzü yazı tahtası özelliğinde olup, yazı tahtasının yüzey kalitesine göre arka kısmı yağlı kağıt veya galvaniz ile kaplanmaktadır. Çift yüzlü tekerlekli yazı tahtaları ise iki yüzü yazı tahtası özelliği taşımaktadır.

Laminat Mobil Tekerlekli Yazı Tahtası

Yazı tahtası kısmı laminat yüzeyden oluşmaktadır. En ekonomik mobil yazı tahtası çeşitidir. Manyetik özellik yoktur, projeksiyon yansıtmaya uygun değildir ışıklı ortamda yansıma yapabilir.

Çelik Manyetik Mobil Tekerlekli Yazı Tahtası

Yazı tahtası kısmı çelik sac levhadan oluşmaktadır. Şeker beyaz renk tonundadır. Manyetik her nesne yazı tahtası üzerine tutturulabilir ancak projeksiyon yansıtmaya uygun değildir ışıklı ortamda yansıma yapabilir.

Seramik Emaye Manyetik Mobil Tekerlekli Yazı Tahtası

En kaliteli yazı tahtası çeşitidir. Seramik kaplama emaye yüzeydir. 50 sene yüzey garantisi mevcut olup, manyetik her nesne yazı tahtası yüzeyine tutturulabilir. Yarı mat renk tonunda olmasından dolayı yansıma yapmaz, projeksiyon yansıtmasına uygundur.

Bize Yazın

Mesajlarınızı bize iletin. Size en kısa zamanda dönüş yapacağız.

Okunmuyor mu? Metni değiştir. captcha txt
0

Arama kelimenizi yazın ve Enter'e basın