Teleskopik Ayaklı Yazı Tahtaları

Teleskopik ayaklı yazı tahtası portatif taşınabilir ayaklı yazı tahtası çeşididir. 3 adet ayağı olup teleskopik yazı tahtası yüksekliği ayarlanabilmektedir. Yazı tahtasının iki adet ayağı önde olup, arkada ise denge sağlayan katlanabilen üçüncü ayak mevcuttur. Kullanmadığınız zamanlarda ayaklarını kolayca kısaltarak ve arka ayağı katlayarak istifleyebilirsiniz.

Teleskopik yazı tahtalarının yazı alanın alt kısmında enine yazı tahtası kalemi ve silgisi konulacak bölme bulunmaktadır.

Yazı tahtasının çerçevesi alüminyum malzemeden üretilmiş olup, ayakları ise demir malzemeden üretilmiştir. Uzatılan ayakları ise nikelajlı demir malzemedir.

Kalemle yazılan beyaz yazı tahtası haricinde tebeşir ile yazılan siyah, mavi ve yeşil renkleri mevcuttur.

Teleskopik Ayaklı Yazı Tahtası Çeşitleri

Teleskopik ayaklı yazı tahtası çeşitleri yüzey kalitesi açısından üçe ayrılmaktadır. Bunlar; laminat yüzey, manyetik yüzey  ve seramik emaye yüzey teleskopik ayaklı yazı tahtası’dır.

Laminat Teleskopik Ayaklı Yazı Tahtası

Teleskopik ayaklı yazı tahtası yüzeyi laminat malzeme yüzeyinden imal edilmiş olup, uygun fiyatlı ve pratik üretim şekline sahiptir. Laminat yüzey teleskopik ayaklı yazı tahtasında ışık gelmesi durumunda parlama yaşanmaktadır. Ancak yazı yazıp silme noktasında herhangi bir sorun yaşatmaz. Ancak periyodik temizliklerinde sıvı temizlik ürünlerinden kaçınılmalıdır.

Manyetik Teleskopik Ayaklı Yazı Tahtası

Beyaz boyalı sac yüzeyden üretilen teleskopik ayaklı yazı tahtası çeşitidir. Şeker beyaz renk tonunda olup, yazı tahtası yüzeyine ışık yansıması durumunda laminat kadar olmasa da parlama yapabilmektedir. Çizilmelere karşı dayanıklı değildir. Ancak kimyasal olmayan sıvılar ile bir bezi nemlendirerek periyodik temizliğini gerçekleştirebilirsiniz. Mıknatıs tutama özelliğine sahiptir.

Seramik Emaye Teleskopik Ayaklı Yazı Tahtası

En kaliteli yazı tahtası yüzeyidir. Işık yansıması durumunda parlama yapmaz. Çizilmelere karşın yazı tahtası yüzeyi dayanıklıdır. Periyodik temizliğini güçlü boya sökücü tiner gibi kimyasallar kullanılmaması durumunda sıvı temizleme losyonları yüzeyde kullanılabilir. 50 sene yüzey garantisine sahip olup, mıknatıs tutma özelliği mevcuttur.

Teleskopik Ayaklı Yazı Tahtası Fiyatları

Teleskopik ayaklı yazı tahtası fiyatları yazı tahtası yüzey kalitesin, renk tonuna ve ölçüsüne göre değişiklik göstermektedir. Teleskopik yazı tahtası ölçüsü büyüdükçe fiyatları da yükselmektedir. Laminat yüzey Teleskopik yazı tahtası en uygun fiyatlı yazı tahtası modeli olup, manyetik teleskopik ayaklı yazı tahtası fiyatı biraz daha yüksektir. En yüksek ancak en kaliteli ve uzun ömürülü yazı tahtası modeli ise seramik emaye yazı tahtası’dır.

İhtiyacınız olan teleskopik ayaklı yazı tahtasını seçtikten sonra satın alınacak adete göre ürün detay içerisine girerek toplu alım teklif formunu doldurabilir veya perakende satın alacaksanız ise satınal butonuna tıklayarak istediğiniz ürünü online kredi kartı ile veya havale/eft yoluyla satın alabilirsiniz.

Fiyatlar
Bize Yazın

Mesajlarınızı bize iletin. Size en kısa zamanda dönüş yapacağız.

Okunmuyor mu? Metni değiştir. captcha txt
0

Arama kelimenizi yazın ve Enter'e basın